• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка медичної сестри

Картинки медсестра: распечатать или скачать бесплатно | Printonic.ru

Обов'язки медсестри в дитсадку великі і багатогранні.

До обов'язків медсестри дитячого садка зазвичай належать:
- Прийом дітей після тривалої відсутності у зв'язку з хворобою або з будь-якої іншої причини прийом дітей, які йдуть в садок вперше.
- Перевірка наявності довідки від педіатра або сімейного лікаря, а також контроль наявності щеплень відповідно до календарем вакцинації.
- Контроль харчування дітей. Якщо дитині потрібна окрема дієта, медсестра має простежити те, що готують дитині.
- Контроль якості продуктів, з яких готують дітям, дотримання правил їх зберігання, а також медсестра повинна проконтролювати, щоб у всіх працівників харчоблоку були актуальні медичні книжки.
- У відповідальності медсестри порядок у медкабінеті, правильне зберігання медпрепаратів, наявність необхідних засобів для надання першої допомоги дитині.
- Медсестра дитячого садка зобов'язана вміти надати першу долікарську допомогу дитині до приїзду лікаря, якщо трапився нещасний випадок, при гострій алергічній реакції, загостренні хронічного захворювання та інших ситуаціях, що загрожують здоров'ю дитини.
- Розподіл дітей на групи для занять фізкультурою відповідно до рекомендацій лікаря, оцінка фізичної підготовки дітей.
- Навчання дітей правилам гігієни, у тому числі необхідності чистити зуби і як це робити правильно.
- Ведення документації - довідки від лікарів, виписки з медичної картки дитини та інші, внутрішня документація, звітність та ін.